Zestaw do depilacji miodowy - GOLD SAND - Podgrzewacz + Wosk 1kg + szpatuły

Dostępność: W magazynie

89,00 zł
Zestaw podgrzewacz + wosk dropsy midodowy+szpatuły
Opis produktu
Szczegóły

Zestaw do depilacji - GOLD SAND - podgrzewacz do wosku twardego i w puszce 400ml + wosk do depilacji miodowy 1kg w dropsach + szpatuły do nakładania wosku 10szt.!

Podgrzewacz do wosku 400ml

Podgrzewacz do wosku w puszce. Posiada regulację temperatury podgrzania. Dzięki swojej technologii szybko rozgrzewa wosk i utrzymuje go w stałej temperaturze. Pojemność 400 ml.
Sposób użycia: Do podgrzewacza wkładamy puszkę, podgrzewamy do momentu całkowitego rozgrzania. Nastawiamy najwyższą temperaturę, podłączamy do zasilania, wtedy zapala się czerwone światełko. Kilka minut później czerwone światełko zmienia się na zielone – wosk jest gotowy do użycia. Temperatura nie powinna być za wysoka ze względów bezpieczeństwa. Ilość wosku wkładana do podgrzewacza powinna być zgodna z wymaganiami. Następnie przystępujemy do depilacji. Przed nałożeniem wosku na skórę sprawdź jego temperaturę! Bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia! Na skórę nanosimy ciepły wosk za pomocą szpatułki. Przyklejamy plaster po czym energicznym ruchem zrywamy go pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji.

UWAGA! Zawsze przed użyciem sprawdź temperaturę wosku. Bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia!

Parametry techniczne

Napięcie: 220-230 V
Moc: 100 W
Waga: 0,6 kg

Wosk do depilacji polimer w dropsach miód 1000g Xanitalia

Wosk do depilacji w dropsach miodowy opracowany w celu zminimalizowania podrażnień. Dzięki zmiękczającemu i regenerującemu działaniu miodu, ten wosk do depilacji jest dedykowany dla suchej i spierzchniętej skóry. Szczególnie miękki i elastyczny, idealny dla osób, które zwykle stosują depilację całego ciała lub potrzebują niewielkich korekt w określonych obszarach.

Wosk w dropsach:
• usuwanie bez pasków
• brak podrażnień skóry
• delikatne usuwanie włosów u nasady
• idealny do wrażliwych obszarów
• łatwo się rozprowadza i jest elastyczny
• doskonałe rezultaty za pomocą cienkiej warstwy
• cienki i elastyczny, nie pęka
• dłuższe odstępy między sesjami depilacji
• jednorazowe użycie dla większej higieny
• 98% biodegradowalny

Sposób użycia

Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozgrzewamy do płynnej postaci, następnie przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji. Wosk nie powinien być za gorący. Nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki na miejsce depilacji. Czekamy chwilkę aż wosk zastygnie po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. 

Opakowanie: 1kg

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o Zestaw do depilacji miodowy - GOLD SAND - Podgrzewacz + Wosk 1kg + szpatuły

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij