Wosk w rolce miodowy 100 ml

Dostępność: W magazynie

5,99 zł
Wosk w rolce miodowy 100 ml
Opis produktu
Szczegóły

Wosk w rolce miodowy

Dla kogo odpowiedni będzie wosk miodowy?

Wosk miodowy to doskonały produkt dla wszystkich pań, które rozpoczynają lub kontynuują swoją przygodę z depilacją przy pomocy wosku. Odpowiednio dobrany wosk znacząco ułatwia to zadanie i sprawia, że sama depilacja jest przyjemniejsza i mniej bolesna. Miodowy wosk słynie z tego, że jest bardzo delikatny dla skóry i może być stosowany nawet u osób, które mają skłonności do podrażnień oraz alergii. Doskonale przywiera on do skóry i z łatwością się odrywa. Jego plastyczna formuła sprawdzi się nawet u osób dopiero co początkujących.

Jak stosować wosk miodowy w rolce?

Stosując wosk miodowy w rolce warto kierować się generalnie zaleceniami takimi samymi, jak w przypadku każdej innej depilacji. Nie powinno się stosować tej metody na podrażnioną lub mocno wysuszoną skórę, ponieważ może to doprowadzić do powstania ran i uszkodzeń naskórka. Przed depilacją warto powstrzymać się również od opalania, a usuwane włoski muszą mieć przynajmniej długość 1 cm.

Przede wszystkim ważne jest to, że wosk do depilacji musi zostać podgrzany i to w specjalnie przeznaczonym do tego urządzeniu. Dzięki temu będzie on miał odpowiednią temperaturę oraz konsystencję.

Wosk miodowy i jego specyfika

Warto jednak zaznaczyć, że wosk miodowy, taki jaki dostać można w rolce, jest nieco czymś innym, niż wosk do nakładania szpatułką, czy gotowy wosk na paskach. Przede wszystkim najpierw należy oswoić się z rolką i wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo jej użyć, aby wosk przylgnął do ciała i chwycił włoski. Wosk należy nakładać pod kątem 40 stopni, długimi, pociągłymi ruchami na całej depilowanej płaszczyźnie. Na tak rozprowadzony wosk nakłada się pasek fizelinowy i czeka aż wosk całkiem wystygnie. Wtedy też szybkim ruchem należy oderwać wosk w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Efekty powinny być natychmiastowe, ale w razie potrzeby warto na nowo oczyścić skórę z pozostałości z wosku i zabieg wykonać jeszcze raz.

Czym charakteryzuje się wosk miodowy w rolce?

Wosk miodowy w rolce jest bardzo praktyczny w użyciu właśnie dzięki swojej specyfice. Przede wszystkim opakowanie jest stosunkowo duże, przez co doskonale leży w dłoni i sprawia, że jego użycie jest proste i wygodne. Dodatkowo dzięki sporej pojemności, bo aż 100 ml, można mieć pewność, że wosk starczy na dłuższy czas. Wszystko oczywiście zależy również od depilowanego miejsca, ale należy pamiętać również o tym, aby taki wosk nakładać równomiernie i o niewielkiej grubości, aby nie tworzyć na skórze niepotrzebnych grudek.

Wosk miodowy w rolce o pojemności 100 ml. Doskonale nadaje się do każdego typu skóry.

Szeroka rolka ułatwia nakładanie wosku na duże powierzchnie.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o Wosk w rolce miodowy 100 ml

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij