Fotele kosmetyczne

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Fotele kosmetyczne - must-have w każdym salonie!

W ramach podstawowego wyposażenia każdego salonu piękności wchodzi wygodny fotel. Pozwala on na przyjęcie wygodnej pozycji dla obu stron. Komfort klientki podczas zabiegu to jeden z elementów, który pozwala zintensyfikować satysfakcję z wizyty w takim gabinecie. Nie bez znaczenia pozostaje też komfort dla osoby przeprowadzającej zabieg. Kilka godzin dziennie w niewygodnej pozycji mogłoby bowiem przyczynić się do wystąpienia problemów z kręgosłupem. Zakup wygodnego fotela kosmetycznego przynosi zatem obopólne korzyści - nie tylko dla klientki, ale i personelu gabinetu.

Popraw estetykę salonu wybierając elegancki fotel kosmetyczny!

Taki fotel doskonale uzupełni aranżację salonu. Minimalistyczna biel czy elegancka czerń - jaki kolor będzie najlepiej pasował do Twojego salonu? Praktyka pokazuje, że każdy z obu wariantów może uświetnić wnętrze takiego gabinetu urody. Wybór kontrastowego koloru będzie stanowił swojego rodzaju przełamanie, a wraz z kilkoma dodatkami w tym odcieniu to krok ku zapewnieniu spójnego wystroju. Od Ciebie zależy, na jaki kolor się zdecydujesz. Nie bez znaczenia pozostaje także jakość użytych materiałów. Może się niekiedy zdarzyć, że pomimo odpowiedniego zabezpieczenia na meblu pozostaną ślady po preparacie albo inne zabrudzenia. Warto wtedy od razu sięgnąć po wilgotną szmatkę, aby pozbyć się zanieczyszczeń i nie dopuścić do utrwalenia plamy.

Co wyróżnia fotel kosmetyczny hydrauliczny?

Podczas poszukiwań foteli do salonu piękności warto kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Ich nadrzędną funkcją jest przede wszystkim zapewnienie komfortowych warunków zarówno klientom, jak i kosmetologom wykonującym zabieg.

Fotele kosmetyczne hydrauliczne pozwalają na regulowanie wysokości, na której znajduje się klient dzięki stosowaniu specjalnego pedała. Pozwala to zwiększyć wygodę podczas pracy personelu.

Fotel kosmetyczny elektryczny - nowoczesny design i łatwość stosowania

Taki elektryczny model fotela to sprzęt z wyższej półki, które oferuje szansę łatwego regulowania mebla na kilku płaszczyznach. To powoduje, że osoba przeprowadzająca zabieg zyskuje pełną dowolność w zakresie przygotowania wysokości, na jakiej znajduje się pacjent oraz do ułożenia go w odpowiedniej pozycji. Każdy zabieg może bowiem wymuszać niejako przyjęcie określonej postawy ciała. W efekcie w ciągu kilku chwil osoba, która ma być poddana zabiegowi przyjmuje pożądaną przez kosmetologa pozycję. Inwestycja w taki jakościowy fotel to oszczędność czasu i wygoda. 

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij