Meble kosmetyczne

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Meble kosmetyczne - wygoda i komfort

Meble do gabinetu kosmetycznego stanowią podstawę wyposażenia - poza niezbędnymi sprzętami oraz preparatami do przeprowadzania zabiegów. Fotele z regulacją to również wygoda dla personelu takiego salonu - umożliwiają bowiem dopasowanie położenie klientki w odpowiedni sposób. Pozwala na to regulacja kąta nachylenia takiego fotela. Znajdziesz tu zarówno fotele hydrauliczne jak i elektryczne. Oba modele pełnią tę samą funkcję, różnią się przede wszystkim rodzajem regulacji oraz ceną. Dzięki takiej dywersyfikacji można dobrać sprzęt skrojony na miarę potrzeb oraz możliwości finansowych.

Co wchodzi w skład podstawowego wyposażenia gabinetu kosmetycznego?

Poza ergonomicznymi i funkcjonalnymi fotelami niezbędne jest zaopatrzenie się także w inne meble kosmetyczne. O czym konkretnie mowa? Przykład stanowią np. regulowane taborety kosmetyczne (obrotowe, z oparciem), stoły dostosowane do przygotowywania masek lub stanowisk dla manikiurzystek. Podczas poszukiwań warto zwrócić uwagę na to, czy takie stoliki są wyposażone także w funkcjonalne szuflady. Pozwolą zapewnić ład i porządek w miejscu pracy i wokół stanowiska. Trafnym posunięciem będzie wybór stolika na kołach, który umożliwi szybkie i bezproblemowe przestawienie mebla w inne miejsce.

Jakie meble kosmetyczne do salonu piękności?

Obecnie producenci oferują mocno zróżnicowaną ofertę nie tylko pod kątem rodzaju samych mebli (np. fotele elektryczne, hydrauliczne), ale również w zakresie kolorystyki. Wybór mebli utrzymanych w takiej tonacji kolorystycznej jak reszta salonu pozwoli z powodzeniem dopełnić wymarzoną aranżację. Białe, minimalistyczne fotele, taborety i szafki? Świetnie uzupełnią gabinety urządzone w stylu glamour, ale nie tylko. A może czarne, połyskujące? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Wybór takich mebli to z reguły zakup na kilka lat, warto zatem przemyśleć tę decyzję.

Meble do salonu kosmetycznego uświetnią jego wnętrze

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w ładnych, estetycznych wnętrzach wpływa na wzrost przyjemności. Podobna zasada działa także w przypadku wizyty w salonie urody. W końcu czas przeznaczony na takie spotkanie to nie tylko inwestycja w lepszy wygląd, ale i samopoczucie. Wybór odpowiednich mebli kosmetycznych to zdecydowanie coś więcej niż inwestycja w podstawowe wyposażenie i niezbędne meble konieczne do komfortowego przeprowadzania zabiegów. To także Twój wkład w stylową aranżację wnętrza Twojego salonu - z pewnością spotka się to z uznaniem klientek!

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij