Kuferki

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę

Kuferki kosmetyczne zapewnią ład i organizację przyborów

Takie przenośne kufry często przypominają kształtem podróżne walizki i składają się z kilku elementów. Wnętrze zostało zaplanowane w ten sposób, aby zapewnić jak najlepszą ergonomię i dostęp od potrzebnych produktów kosmetycznych.

Takie przenośne kuferki kosmetyczne stanowią nieodzowny element wyposażenia mobilnych kosmetyczek. Przygotowanie modelek do sesji zdjęciowych czy umalowanie panny młodej przed ceremonią - to wszystko stwarza niemałe wyzwanie przed osobami pracującymi w branży beauty.

Kufer kosmetyczny dla manicurzystki

Jeżeli np. świadczysz usługi mobilnego manicure'u - wówczas poza lampą i wszelkimi akcesoriami potrzebnymi podczas pracy przyda Ci się także podręczna kolekcja lakierów. Zaletą takich kufrów jest to, że pozwalają na łatwe i intuicyjne wyznaczenie poszczególnych sekcji, np. na użyte już wcześniej pilniki czy cążki. Dzięki lokowaniu ich w oddzielnym miejscu odseparowanym od tzw. czystej sekcji, zapanujesz nad mnogością przedmiotów przechowywanych w Twoim kufrze i zadbasz o zapewnienie sterylności Twoich przyrządów!

Taki kufer to nie tylko niezbędny dodatek osób, które działają w ramach dojazdu do klienta - można je także z powodzeniem wykorzystywać w salonie, który działa stacjonarnie i przechowywać tam zapasowe produkty.

Jaki kuferek kosmetyczny będzie dla Ciebie najlepszy?

Punktem wyjściowym powinno być tutaj określenie swojego realnego zapotrzebowania. Innego kufra będzie potrzebować makijażystka, która okazjonalnie świadczy swoje usługi poza swoim lokalem - wówczas może sięgnąć po model w mniejszym rozmiarze niż pełnoetatowa, zdalna make-up artist. Różnorodność dostępnych rodzajów takich kufrów powoduje, że każdy może z powodzeniem znaleźć odpowiedni model dla siebie w zależności od realnego zapotrzebowania i ilości produktów, które powinny znaleźć się w takim podręcznym kufrze.

Kufer kosmetyczny - must-have w branży beauty!

Gdzie pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria, gąbki czy pędzle? Jak spakować produkty do oczu (cienie do powiek, eyelinery, tusze czy kredki), aby nie pomieszały się z innymi kosmetykami, a jednocześnie były zawsze pod ręką? Odpowiedź stanowią właśnie kufry kosmetyczne! Na rynku znajdziesz propozycje w wielu różnych wariantach kolorystycznych jak i pojemnościowych. Uniwersalna czerń, srebro, a może odważny róż? Niezależnie od upodobań - z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Wymagające użytkowniczki mogą także sięgnąć po kufry z odpinanym dnem lub dodatkowym paskiem, który zapewni większą wygodę.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij