Kosmetyki do depilacji

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę

Kosmetyki do depilacji
Żaden salon kosmetyczny nie może funkcjonować bez usług depilacji. Niezależnie od rodzaju przeprowadzanej depilacji w gabinecie kosmetycznym – czy jest to depilacja woskiem, depilacja pastą cukrową czy depilacja IPL, warto zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki stosowane po zabiegu depilacji.
Po skończonym zabiegu depilacji woskiem resztki wosku należy usunąć specjalną oliwką do depilacji. Aby ukoić podrażnioną skórę i nawilżyć ją, należy z kolei zastosować balsam łagodzący do depilacji. Z kolei płyn do czyszczenia po depilacji znajdzie zastosowanie w usuwaniu resztek wosku z podgrzewacza i sprzętów w gabinecie kosmetycznym.


Balsamy i oliwki do depilacji
Kosmetyki po depilacji w ofercie naszego sklepu Wszystkododepilacji.pl to głównie oliwki i balsamy. Balsamy i oliwki do depilacji zawierają składniki łagodzące podrażnienia i nawilżające. Często zawierają również witaminy działające odżywczo. Balsamy i oliwki do depilacji w sklepie Wszystkododepilacji.pl mogą być stosowane zarówno po depilacji woskiem, pastą cukrową oraz po depilacji IPL. Balsamy po depilacji łagodzą i koją podrażnioną skórę, nawilżają oraz delikatnie wygładzają. Oliwki po depilacji usuwają dodatkowo resztki wosku, a także nawilżają i natłuszczają skórę.


Płyn do czyszczenia po depilacji
Płyn do czyszczenia urządzeń po depilacji sprawdzi się idealnie do usuwania zabrudzeń z podgrzewacza wosku oraz innych akcesoriów w salonie kosmetycznym.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij