Akcesoria do dezynfekcji

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Dlaczego akcesoria do dezynfekcji to konieczność?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie porządku zarówno w domu, jak i miejscu pracy. Jednak zamiatanie, mycie, odkurzanie czy ścieranie kurzu z blatów i innych powierzchni – choć stanowi ważny krok w utrzymaniu codziennej czystości – wcale nie zabija zarazków. Jedynie płyny i akcesoria do dezynfekcji są w stanie sobie z nimi poradzić; dezynfekcja ogranicza rozwój wirusów, grzybów i wielu rodzajów szkodliwych bakterii. Można sprzątać codziennie, ale zawsze warto na koniec zdezynfekować powierzchnie oraz swoje dłonie, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie, swoim domownikom czy współpracownikom.

Jakie akcesoria do dezynfekcji wybrać?

Bądź świadomy produktów dezynfekujących, które wybierasz! W walce z wirusami, rozwojem grzybów i bakterii skutecznie poradzą sobie środki zawierające minimum 60% alkoholu w składzie. Im większy procent – tym wyższa skuteczność, jednak pamiętajmy, by akcesoria do dezynfekcji takie jak żele do rąk posiadały w swoim składzie również środki łagodzące, na przykład ekstrat aloesu czy kwas mlekowy, które zapobiegają wysuszaniu skóry. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko alkoholowe chusteczki dezynfekujące do powierzchni i narzędzi lekarskich czy kosmetycznych, ale także płyn do szybkiej dezynfekcji AHD 1000 (etanol 96%) na bazie łagodzącego kwasu mlekowego oraz glicerolu.

Skuteczne akcesoria do dezynfekcji do domu i pracy

Dezynfekcja to proces, który redukuje liczbę drobnoustrojów do poziomu, kiedy nie stanowią już one zagrożenia dla ludzi przebywających w sterylnym środowisku. To dlatego tak ważne jest, by stosować akcesoria do dezynfekcji wszędzie tam, gdzie kontakt między ludźmi może mieć charakter inwazyjny. Są to szczególnie szpitale, gabinety lekarskie, w tym stomatologiczne, salony kosmetyczne, tatuażu i piercingu, salony fryzjerskie ale nie tylko. Również kuchnie: restauracje, bary, kawiarnie, stołówki – oraz toalety w domach i miejscach pracy powinny podlegać regularnej dezynfekcji.

Akcesoria do dezynfekcji w sklepie Wszystkododepilacji.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz podręczne akcesoria do dezynfekcji, z których skorzystać możesz w łatwy i, przede wszystkim, szybki sposób. Uniwersalny płyn 250 ml do dezynfekcji zarówno do rąk, jak i do przecierania powierzchni ma wygodne opakowanie z atomizerem, dzięki czemu zawsze pozostaje gotowy do użycia – tak samo zresztą jak nasze chusteczki dezynfekujące, które zmieścisz w szufladzie biurka w miejscu pracy lub w torebce. A jeśli poszukujesz także preparatów do dezynfekcji o większej pojemności – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij