Wosk twardy do depilacji

9 produkt(ów)

na stronę

9 produkt(ów)

na stronę

Idealne rozwiązanie dla wrażliwej skóry, czyli depilacja woskiem twardym

Okolice pach czy bikini stanowią niezwykle delikatne miejsca, wymagające odpowiedniego podejścia. Wosk twardy do depilacji pozwala doskonale zadbać o naszą skórę. Golenie maszynką nie sprawdza się przeważnie tak dobrze. Możliwość przypadkowego zacięcia, nieustające podrażnienia, ranki doprowadzają do szaleństwa. Mimo pielęgnacji, odczuwamy dotkliwe swędzenie oraz dyskomfort. Depilacja woskiem twardym jest znacznie prostsza i przyjemniejsza, jeśli postępujemy prawidłowo. Oferujemy różnorodne produkty. Wariant aloesowy łagodzi, działając antybakteryjnie. Natomiast wyciągi z zielonej herbaty świetnie ujarzmiają wszelkie zaczerwienienia, dając szansę na właściwą odbudowę. Twardy wosk do depilacji miodowy i azulenowy naturalnie odżywią skórę wrażliwą, chroniąc ją przed licznymi uszkodzeniami. Nasze klientki chętnie stosują też daną metodę, aby zlikwidować rosnący wąsik. Nie będziemy musieli obawiać się o wyjątkowo czuły obszar.

Wosk twardy do depilacji gwarancją długotrwałych efektów

Jednak należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim depilacja woskiem twardym jest przeprowadzana na dłuższym owłosieniu od 0,5 do 1 cm. Substancja wymaga konkretnej przyczepności, dlatego nie warto golić się parę dni przed zabiegiem. Wykluczamy także jakiekolwiek balsamy lub olejki. Tłusta warstwa utrudni pracę. Za to zachęcamy do zrobienia peelingu, złuszczającego martwy naskórek. Dzięki temu odsłonimy wszystkie włoski. Wosk do depilacji twardy sprawi, że czynność będzie wygodniejsza. Niestety trzeba też zrezygnować przez jakiś czas z naturalnego opalania, jak i wizyt w solarium. Zaczerwienienia ustąpią stosunkowo szybko, lecz pamiętajmy, że dostrzegamy wtedy normalną reakcję skóry.

Twardy wosk do depilacji jako szybki sposób na pozbycie się włosków

Wystarczy trochę cierpliwości oraz precyzji. Najpierw rozgrzewamy twardy wosk do depilacji, najlepiej w profesjonalnym podgrzewaczu. Następnie czekamy 20-25 minut, aby całość uzyskała umiarkowaną temperaturę. Wosk do depilacji twardy będzie ciepły. Na wszelki wypadek sprawdźmy czy nie jest za gorący przed nałożeniem. Inaczej istnieje ryzyko poparzenia, dlatego zachowajmy wszelkie środki ostrożności. Po naniesieniu, czekamy aż wosk twardy do depilacji zastygnie. Dopiero teraz śmiało zrywamy.

Jesteśmy przekonani, że dokonacie Państwo najlepszego wyboru. Prezentujemy gamę nietuzinkowych produktów, które usatysfakcjonują indywidualne klientki, jak i doświadczone salony kosmetyczne. Zapraszamy!

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij