Depilacja pastą cukrową

12 produkt(ów)

na stronę

12 produkt(ów)

na stronę

W ofercie naszego sklepu www.wszystkiedodepilacji.pl znajdziesz dwa rodzaje pasty: paskową i bezpaskową. Depilacja pastą cukrową jest dobrą alternatywą dla depilacji woskiem. Pasta jest produktem w 100% naturalnym, nie zawiera substancji chemicznych. Rozpuszcza się w wodzie, co ułatwia usunięcie pozostałości ze skóry, i nie pozostawia uczucia lepkości. Depilacja jest mniej bolesna, a także nie ma ryzyka poparzenia. Idealnie nadaje się do depilacji całego ciała jak i delikatnych okolic twarzy. Może być stosowana przez osoby o wrażliwej skórze.


Co potrzebujemy do wykonania zabiegu? 


W przypadku pasty bezpaskowej nie potrzebujemy żadnych akcesoriów (jedynie w przypadku, gdy pasta była przechowywana w chłodnym miejscu lub osoba wykonująca zabieg ma zimne dłonie, można skorzystać z podgrzewacza), do pasty paskowej potrzebny będzie podgrzewacz, paski oraz szpatułki.


Jak wykonać zabieg?  


Pasta bezpaskowa: dłonią należy wybrać pastę, uformować małą kulkę w palcach (pod wpływem ciepła palców pasta zrobi się miękka). Następnie nałożyć pastę na skórę w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, po czym oderwać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, dzieląc ruch na kilka etapów. Pasta jest na tyle bezpieczna, że zabieg można powtórzyć kilkakrotnie w jednym miejscu bez ryzyka uszkodzenia naskórka.

Pasta paskowa: pastę należy rozpuścić w podgrzewaczu (jeśli pasta jest w plastikowym opakowaniu możemy podgrzać ją w mikrofali) do temperatury około 40-50 stopni C. Następnie za pomocą szpatułki należy rozprowadzić cienką warstwę pasty na skórze w kierunku wzrostu włosów, nakleić pasek, docisnąć i gwałtownie pociągnąć w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Pozostałości można domyć wodą.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij