Blog

Obecnie dostępnych jest co najmniej kilka skutecznych form depilacji. Dzięki temu każda z pań znaleźć może dla siebie tę, która najbardziej pasować będzie do jej wymagań, a także uwarunkowań skóry. Dwiema najpopularniejszymi metodami w tej chwili zdecydowanie jest depilacja woskiem, oraz depilacja laserowa. Warto sprawdzić, dlaczego i, jakie korzyści przynosi każda z tych możliwości.

Czytaj więcej

Depilacja ciała dotyczy dziś zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Naturalne jest, że golimy większość ciała, zwłaszcza latem, gdy wystawiamy je na widok. Niestety podczas depilacji często dochodzi do podrażnienia skóry, która później robi się sucha, szorstka, swędzi lub piecze. Na szczęście istnieją łatwe naturalne sposoby, aby temu zaradzić.

Czytaj więcej

Depilacja laserowa w ostatnim czasie cieszy się naprawdę ogromnym uznaniem. Wszystko za sprawą tego, iż pozwala ona na pozbycie się niechcianego owłosienia już po kilku seriach, a efekty utrzymywać się będą już na zawsze. Na pewno jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które definitywnie chcą pozbyć się włosków z konkretnych partii ciała.

Czytaj więcej

Depilacja zwłaszcza w okresie letnim może być nieco uciążliwa. Jeśli używamy jednorazowej maszynki, golić nogi trzeba co najmniej co drugi dzień, a każde wyjście na plaże czy na basen to piętnaście minut spędzone w łazience na usuwaniu niechcianych włosków. Na szczęście na rynku dostępne są akcesoria do wykonania m.in. depilacji woskiem, która daje dużo lepsze efekty i utrzymuje się dłużej.

Czytaj więcej

Niewątpliwie depilacja jest jednym z częściej przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych. Obecnie istnieje wiele jej rodzajów, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie ten, który pasować będzie w 100% i spełniać postawione oczekiwania. Zawsze jednak warto zadbać o to, aby depilacja była bezpieczna i przeprowadzona w pewnych warunkach.

Czytaj więcej

Czas urlopowy to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Nieważne, czy wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje, czy po prostu będziemy cieszyć się słońcem nad jeziorem lub Polskim morzem, za każdym razem przygotowujemy się do tego tak samo starannie. Jedną z ważniejszych rzeczy, jest nasz komfort, dlatego wiele Pań decyduje się na zabieg depilacji.

Czytaj więcej

Latem skóra potrzebuje specjalnej ochrony, ponieważ gorące promienie słoneczne znacznie ją podrażniają i doprowadzają do mikro urazów, które z czasem mogą stać się niebezpieczne lub przyspieszać starzenie się skóry. Temu jednak naturalnie można zaradzić. Warto po prostu przestrzegać zasad pielęgnacyjnych, a skóra na długo pozostanie nawilżona i gładka.

Czytaj więcej

Aby efekty depilacji były widoczne i zadowalające, bardzo ważne jest to, aby dobrać odpowiedni zestaw do depilacji, który wyposażony będzie we wszystkie niezbędne dodatki. Oczywiście wiele zależy od rodzaju depilacji, ale najczęściej wybieranym zestawem jest zestaw z woskiem.

Podpowiadamy jaki zestawy do depilacji będzie optymalny i o czym pamiętać podczas domowych zabiegów.

Czytaj więcej

Lato to czas, w którym szczególnie zwraca się uwagę na gładką i zadbaną skórę. Aby taka była, należy nie tylko odpowiednio ją nawilżać, ale również depilować. Istnieje kilka popularnych sposobów depilacji, które dobierać należy względem swoich wymagań, oraz tak, aby nie podrażniać delikatnego naskórka.

Czytaj więcej

Kuferek kosmetyczny staje się często niezbędnikiem w pracy wizażystek. Podkłady, korektory i inne produkty nie przepadają szczególnie za dostępem do słońca, światła. Kuferek generuje ciemne oraz suche miejsce. Dodatkowo wszystkie kosmetyki są dobrze zabezpieczone, a przy tym każdy ma swoje indywidualne ustawienie. Kuferek wyróżnia więc wiele kluczowych zalet. Opowiemy Ci dziś o większości z nich.

Czytaj więcej