Pozostałe akcesoria

31 produkt(ów)

na stronę

31 produkt(ów)

na stronę

Osoba prowadząca gabinet kosmetyczny, ale również domorosła kosmetyczka potrzebuje wielu akcesoriów, bez których przeprowadzenie wielu zabiegów nie ma racji bytu. Dlatego tak ważne jest znalezienie miejsca, w którym bez problemu znajdzie się to, co zdaje się jedynie dodatkiem, ale faktycznie jest niezbędne przy prowadzeniu gabinetu kosmetycznego i nie tylko.

Rękawiczki różnego rodzaju 

Rękawiczki kosmetyczne są niezbędne do pracy osób, które wykonują różnego rodzaju zabiegi, gdzie dochodzi do kontaktu skóry ze skórą. Nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w świecie lekarzy tego typu rękawiczki są koniecznością. Na naszej stronie znajdziecie rękawiczki jednorazowe nitrylowe, które sprawdzą się w wielu miejscach i sytuacjach. 

Wśród różnego typu rękawiczek wiele osób wybiera rękawiczki lateksowe kosmetyczne. Sprzedajemy je w ilościach, które można nazwać wręcz hurtowymi. Jest to związane z faktem, iż tego typu rękawiczki świetnie sprawdzają się przy usługach kosmetycznych w tym również usługach fryzjerskich. Warto pamiętać o tym, że mając zakład fryzjerski, również należy zakupić rękawiczki kosmetyczne jednorazowe. Tego typu rękawiczki przydadzą się przy nakładaniu farb na włosy, ale też przy porządkowaniu stanowiska pracy po kliencie. 

Warto mieć zapas rękawiczek kosmetycznych, bo często w trakcie jednego zabiegu trzeba zużyć więcej niż jedną parę rękawiczek.

Podkłady kosmetyczne

Praca w gabinecie kosmetycznym wiąże się z wykonywaniem zabiegów, gdy klient leży. W związku z tym potrzebne jest łóżko do zabiegów. Jednak poza faktem związanym z czyszczeniem łóżka należy zadbać o podkłady kosmetyczne

Wśród podkładów kosmetycznych wyróżnia się podkłady kosmetyczne jednorazowe oraz podkłady na łóżko kosmetyczne, które można umyć lub wyprać. W naszej ofercie są podkłady kosmetyczne z różnych materiałów, w różnych kolorach. Podkłady, które oferujemy są dobrej jakości. W zależności o wielkości łóżek oferujemy podkłady o różnych wymiarach. Dodatkowo można niektóre z nich docinać do wybranej wielkości i korzystać z nich nie tylko przy zabiegach na łóżku kosmetycznym, ale też przy innego typu zabiegach kosmetycznych, gdzie trzeba zabezpieczyć jakiś fragment powierzchni.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego to nie tylko podstawowy sprzęt, ale też akcesoria, które można zakupić w naszym sklepie online. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z opisami znajdującymi się przy każdym oferowanym przez nas produkcie. 

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij