Akcesoria do depilacji

50 produkt(ów)

na stronę

50 produkt(ów)

na stronę

Akcesoria do depilacji

Przeprowadzenie zabiegu depilacji wymaga zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria. Najważniejszymi produktami, których potrzebujemy przed przystąpieniem do depilacji są paski do depilacji cięte lub w rolce, szpatuły drewniane, rękawiczki jednorazowe, podkłady kosmetyczne oraz osłonki na puszkę wosku. Wszystkie niezbędne akcesoria do depilacji woskiem, pastą cukrową oraz depilacji IPL znajdują się w ofercie sklepu Wszystkododepilacji.pl.

Paski do depilacji

W ofercie naszego sklepu Wszystkododepilacji.pl znajdziecie paski do depilacji cięte pakowane po 100 szt. lub paski do depilacji w rolce z perforacją – MINI lub zwykłe o długość 50 m. Sklep Wszystkododepilacji.pl posiada również w ofercie paski do depilacji w rolce z perforacją lub bez perforacji o długości 100 m.

Akcesoria jednorazowe

W sklepie Wszystkododepilacji.pl znajdują się akcesoria jednorazowe przydatne do depilacji, takie jak osłonki papierowe na puszkę wosku (do wyboru po 100 szt. lub 10 szt.), klapki kosmetyczne piankowe typu japonki, klapki włókninowe oraz stringi kosmetyczne w różnych rozmiarach.

Pozostałe akcesoria

Użytecznymi akcesoriami podczas depilacji są podkłady – włókninowe, celulozowe lub podkład podfoliowany. Przydatne mogą być również rękawiczki lateksowe, rękawiczki nitrylowe bezpudrowe różowe, niebieskie i czarne, a także szpatuły drewniane. Akcesoria do depilacji znajdziesz w sklepie Wszystkododepilacji.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij